Aktualności

INFOMAX ogrodniczo-rolniczy 24

Lubimy rośliny. Wprowadzają nas w dobry nastrój, uspokajają. Jeżeli mamy przydomowy ogródek chętnie pielęgnujemy trawnik lub rabatkę z kwiatami. Miłośnicy roślin potrafią urządzić oazę zieleni również w mieszkaniu i na balkonie. Sprzyja temu szeroki wybór roślin, doniczek, skrzynek oraz artykułów dekoracyjnych.
Najnowsze gatunki roślin dekoracyjnych i owocowych, ziemię ogrodową, maszyny i sprzęt ogrodniczy, architekturę ogrodową i mnóstwo innych artykułów znajdziecie Państwo na łamach naszego wydawnictwa Infomax Ogrodniczo-Rolniczy nr 1/24/2017. Katalog kierujemy do firm handlowych i usługowych branży ogrodniczej jak również osób prywatnych.
Nasze czasopismo będzie dostępne na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu 2-4 marca 2017 roku oraz Międzynarodowych Dniach Zieleni GREEN DAYS w Nadarzynie k. Warszawy 7-9 kwietnia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Infomax na targach Gardenia: Pawilon 3, stoisko 70A oraz stoiska informacyjnego na targach GREEN DAYS w Nadarzynie.
Oprócz wersji drukowanej katalogi Infomax stale są dostępne na stronie internetowej www.infomax.pl w zakładce infoteka. Zapraszamy do korzystania z najświeższych informacji.
Odsłony: 11336