Aktualności

INFOMAX Funeral Info 7

infomax fi7Usługi pogrzebowe stały się potężnym przemysłem. Ostatnia droga to już nie tylko tradycyjny, pogrzebowy ceremoniał, ale różne przedsięwzięcia mające zaspokoić potrzeby osób żegnających ukochanego członka rodziny czy przyjaciela. Zorganizowanie pogrzebu wydaje się łatwe z powodu dostępności i zakresu świadczonych usług, ale z drugiej strony to przecież kontakt z emocjami kojarzonymi ze śmiercią. Działalność taką trudno przyrównywać do większości biznesowych przedsięwzięć, zwłaszcza kiedy przed pracownikiem zakładu pogrzebowego staje zrozpaczona osoba, chcąca godnie pochować kogoś bliskiego. Firmy świadczące usługi pogrzebowe muszą stale dbać o jakość usług.

Jak co roku najnowsze trendy branży funeralnej zebraliśmy w czasopiśmie wysyłkowym FUNERAL info nr 7, adresowanym do zakładów pogrzebowych w całym kraju. Na łamach naszego periodyku znajdują się wszystkie potrzebne do zorganizowania uroczystości pogrzebowych artykuły, m.in.: zabudowy funeralne, namioty pogrzebowe, trumny, tabliczki, krzyże, kwiaty i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego katalogu.

Oprócz wersji drukowanej wydanie funkcjonuje również w wersji on-line pod adresem www.fi7.infomax.pl

Aby otrzymać kolejny numer naszego czasopisma wystarczy przesłać dane adresowe na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując „BEZPŁATNA PRENIMERATA".
Odsłony: 55187