Aktualności

INFOMAX Ogrodniczo-rolniczy 35

infomax domSzanowni Państwo!

Na przełomie maja i czerwca w Polsce odbywa się kilka wystaw, na których szczególne miejsce zajmują maszyny rolnicze. Wtedy jest możliwość zorganizowania pokazów polowych, a rolnicy mogą "na żywo" zobaczyć, jak urządzenia i maszyny pracują i czy będą przydatne w ich gospodarstwie. Z naszym katalogiem branżowym zwykle odwiedzamy targi ZIELONE AGRO SHOW w Ułężu oraz OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim k. Opola.

Pierwsza wystawa jest poświęcona nowoczesnej technice i technologii produkcji pasz zielonych dla bydła, a druga - prezentacji maszyn i urządzeń rolniczych. 


OPOLAGRA - to jedna z najważniejszych wystaw na terenie otwartym w kraju. Jest to miejsce spotkań wystawców z potencjalnymi klientami, gdzie można znaleźć optymalne rozwiązania dla gospodarstw rolnych. W targach corocznie uczestniczy ponad 400 wystawców, a liczba zwiedzających przekracza 40 tys.


W dniach 14-16 czerwca 2019 roku katalog Infomax Rolniczo-Ogrodniczy nr 35  będzie kolportowany na targach OPOLAGRA 2019  w pawilonie namiotowym na stoisku CP 5.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. 


Wszystkie katalogi branzowe Infomax dostępne na stronie www.infomax.pl w dziale "Infoteka".
Odsłony: 93001