Aktualności

O nas

INFOMAX działa na rynku od 1991 roku. W tym czasie doprowadziliśmy do powstania wielu branżowych wydawnictw reklamowych promujących firmy z Polski na terenie Europy. Studio Grafiki Komputerowej, zespół doświadczonych pracowników oraz własna drukarnia offsetowa stawia nas w czołówce polskich firm wydawniczo - reklamowych. 

Od prawie dziesięciu lat, przy współpracy z wieloma organizatorami imprez targowych, promujemy Polski biznes "na wschodzie". W tym okresie wydaliśmy kilkaset katalogów, które zawierały informacje o rodzimych firmach chcących współpracować z krajami dawnego ZSRR. Nasze starania w dużym stopniu przyczyniły się do rozwoju współpracy z partnerami rosyjskimi, ukraińskimi, białoruskimi, litewskimi, łotewskimi, a ostatnio nawet kazachskimi. 

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wzrosło zainteresowanie handlem między naszym krajem a innymi członkami Unii. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na szybką i skuteczna reklamę - informację gospodarczą, rozpoczęliśmy druk wydawnictw na rynek "zachodni". W krótkim czasie nasze starania docenili nasi reklamodawcy dla których promocja na stronach naszych wydawnictw stała się znaczącym - skutecznym elementem w polityce reklamowej.
Odsłony: 1227095